Günlük sofralarda kristal etkisi

Kristalin ışıltısında, elegan vurgular

Narin görünümü ve rafine duruşuyla kristalin cam, tüm berraklığıyla Gusto serisinde hayat buluyor. İnceliği ve zarafetiyle keyifli bir içim deneyimi yaratan Gusto serisine sahip olarak, siz de lüksün yeniden tanımlandığı bu zamanlarda lüks yaşam tarzının kapılarını aralayabilirsiniz.

Arzulayan herkesin kolayca ulaşabildiği bu özellikli ürünler, tüm ihtişamıyla yer aldığı raflardan sofralarınızda arz-ı endam etmeyi bekliyor. Sofra camından kalite ve yalınlık beklentisinde olan yüksek zevk sahiplerinin favorisi olacağına inandığımız Gusto, sunumlarınızın parlak fikirler ve rafine dokunuşlarla çarpıcı hale dönüşmesini sağlayacak. Üstelik kristalin ürünler günlük kullanımlarda yerini alsın diye çok özel fiyatlarla sadece lav.com.tr’de!

Bu kadar şık cümlelerle Gusto serisinin farklı berraklığından ve kristalin malzemesinden bahsetmişken; bir de size, özel bir sunum fikri vermeden geçmeyelim istiyoruz. Öyle ki, hepimiz bunaltıcı yaz günlerinde serinlemenin neredeyse tek formülü olarak soğuk içecekler tüketiriz! İçecekleri soğuk tutmak gerektiğinde ise çözüm genellikle buz küpleridir.

Peki siz nasıl farklılaşabilirsiniz?

Gusto meşrubat bardaklarında bir içecek ikramı hazırlarken yaratıcı ve basit olmak iki hamleyle mümkün:

İlki servisi, kalıplar içerisine nar, limon kabuğu veya nane yaprakları koyarak dondurduğunuz buz küpleriyle yapmak.

İkincisi ise,  servis öncesi bardaklarınızı buzlukta tutarak soğutmak. Etkileyici olmak işte bu kadar kolay!

 

 

> Trendler > Günlük sofralarda kristal etkisi