Hakkımızda

LAV’a dair;

1994 yılında temelleri atılan LAV, Türkiye’de sofra camı üretimiyle sektörde inovatif ve teknoloji odaklı bir rol üstleniyor.

Üretimini Kütahya’da gerçekleştiren LAV günde 2 milyon adede ulaşan geniş ürün çeşitliliği ile meşrubat, kadeh, kase, vb. sofra camı üretimi ile dünya üreticileri arasında 5.sırada yer almaktadır. Bugün, İstanbul’da satış ve pazarlama ofisi ve toplam 300 bin metrekarelik alan üzerine kurulu iki üretim tesisinde 2.000 kişiye istihdam sağlıyor.

Türkiye’nin her noktasına ulaşan güçlü bir satış ve dağıtım ağına sahip LAV’ın yenilikçi ve özgün cam tasarımları, dünyada başta Fransa, İspanya ve Amerika olmak üzere, Brezilya’dan Çin ve Filipinler’e kadar 130 farklı ülkeye ihraç ediliyor. LAV, cam üretimi ile ilgili araştırma ve geliştirme faaliyetlerini bünyesinde 2001 yılında kurduğu “fabrika içinde fabrika” olarak nitelendirilen Teknopark’ta gerçekleştiriyor. İnovasyon odaklı Teknopark, alanında kendi üretim teknolojisini oluşturan dünyadaki 3 firmadan biridir.

Değerlerimiz

LAV günün her anına keyif katmak
için çalışır.

Değerlerimiz

Temel Yetkinliklerimiz

Değişikliklere hızlı tepki ve uyum, Pazar eğilimlerine göre ürün ve hizmet geliştirmek, Satış noktalarının yönetimi, Yeni teknolojilerin kullanımı ve sistem geliştirme, Samimi İlişki

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Sürdürülebilirlik, Adil Olma, Pazara Duyarlılık, Müşteri Duyarlılığı, Yenilikçilik, Biz Bilinci, Katma Değer Yaratma

> Hakkımızda