Davetkar sofralar

Çiçeklerin enerjisini takip edin

Bazen hayat istediğiniz kadar renkli ve hareketli gitmeyebilir. Gündelik işler, çocukların ihtiyaçları, eşinizin iş temposu, sizin sorumluluklarınız hayattan aldığınız zevki kısıtlar ve o eski günlere özlem duymanıza sebep olur. Eskiden yapmaya vakit bulduğunuz o anları hatırlar, nasıl diye sorarsınız kendi kendinize. Böyle anlık hislere kapıldığınızda kafanızı gökyüzüne kaldırın ve güneşe bakın. Güneş her gün tüm parlaklığı ve enerjisiyle doğuyor değil mi? Akşam batsa da ertesi gün yine aynı güçle yeniden doğuyor. Kendinizin de içinizde barındırdığınız enerji kadar olduğunuzu unutmayın ve onu hep yüksekte tutun.

Sizin tüm vakitsizliğinizde bile çiçekler açıyor ve mevsimler dönüyor. Hayatı kaçırmayın. Sevdiklerinize vakit ayırın. Onlarla zaman geçirin.  Hayatın dönüşümüne tanık olacaksınız.

Sık sık doğaya çıkmaya fırsat bulamayabilirsiniz, şehir yaşantısında hepimiz için bu malum gerçek! Ancak doğayı evinize taşımak çok kolay. Köşedeki çiçekçiye uğrayın veya mahalle çiçekçinize sipariş verin. Eviniz çiçeklerin enerjisiyle dolsun.

Ya da kahvaltıdan çay saatine çiçekli ve baharı çağrıştıran sofralar kurun. Çiçeklerin şiirselliği konsepti yeşil ve turuncu renklerinin ahengiyle sofranıza enerji ve baharı getirecek.  Sevdiklerinizle keyifli paylaşımlar yaparken, neşeli renkler size eşlik etsin.

> Trendler > Davetkar sofralar