Yeni trend çıplak pastalar

Lezzet krallığı

Klasik görünümlerin yanı sıra çoğunuzun yeni trendler, yeni lezzetler peşinde olduğunuzu biliyoruz, tıpkı bizim de sürekli yeni ve farklıyı aradığımız gibi…

Bu çalışmalarımız esnasında sizlere daha güzel ve ilham verici olanı sunmak ise en keyif aldığımız çabamız açıkçası… Bu açıdan etrafımıza her zaman keşfetmek için bakıyoruz.

İşte bu keşiflerimiz sırasında, yeni ürünümüz Derin pasta servisinin fotoğraf çekimlerinde nasıl bir kurgu yapsak diye düşünürken, karşımıza ‘çıplak kek’ tasarımları çıktı. Kullansak mı kullanmasak mı derken, her katında ayrı lezzet olan bu kekle birlikte ortaya iştah açıcı bu fotoğraf çıktı.

İsmi biraz ilginç olsa da bu isim, pastanın tam da olduğu hal. Son dönemin pasta trendleri arasında açık ara farkla önde olan çıplak kekler, etrafı kremayla veya şeker hamuruyla kaplanmış pastaların pabucunu dama attı desek yanlış olmaz.

Özellikle dinamik ve romantik yaz düğünleri, kır davetleri gibi açık hava kutlamalarına çok yakışan çıplak kekler, taze ve canlı düzenlemeleriyle hem tat hem de görüntü olarak rüyaları gerçeğe dönüştürüyor.

Çıplak keklerin alametifarikasını soracak olursanız, birden çok unsuru sıralayabiliriz: İyi pişirilmiş bir kek, beyaz krema, kiraz, üzüm, çilek ama en çok da kara orman meyveleri… Çıplak keke şakayıktan güle, lavantadan gelinciğe çiçeklerin de çok yakıştığını söylemeden geçmeyelim.

> Trendler > Yeni trend çıplak pastalar